Darmowa dostawa od 350,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Filamenty Roffelsen 3D

( ilość produktów: 24 )

Ciągły rozwój technologii sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej marek zajmujących się produkcją rozwiązań, takich jak filament Roffelsen 3D. Przeznaczony jest on do wysokiej jakości wydruków. Wyjątkowa jakość producenta udokumentowana jest certyfikatem ISO 9001: 2015. Słowacko-Holenderskie przedsiębiorstwo tworzy filament 3D Roffelsen. Filament PET tego producenta charakteryzuje się on przede wszystkim możliwością druku w niższej temperaturze. Przekłada się to pozytywnie na oszczędność, wynikającą z mniejszego zużycia energii. Zapewnia jednocześnie doskonałe krycie oraz spójność kolorystyczną. 

Zalety materiału

Szereg plusów cechujących słowackiego producenta sprawia, że jest on na dobrej drodze aby zostać liderem w wytwarzaniu filamentów wysokiej jakości. Do głównych zalet materiału do druku zalicza się między innymi:

  • bezwonność,
  • wysoką rozdzielczość,
  • precyzyjność,
  • ekologiczność.

Aby osiągnąć naj najlepszą jakość producent mierzy wymiary filamentu, nie w dwóch ale w trzech osiach. Pozwala to na doprowadzenie do prawie całkowitej owalności na całej długości szpuli, co z kolei przekłada się na perfekcyjne wykończenie drukowanego elementu. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 35 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-27
5/5
2023-02-17
Szybka i sprawna obsługa zamówienia!
pixelpixel