PATRONI MM3D:
 
 

WIADOMOŚCI BRANŻOWE

 
Nowe badania przybliżają nas do lotów hipersonicznych
data dodania: 2016-12-28

Drukowanie 3D i przemysł lotniczy najwyraźniej się lubią. Na łamach naszego portalu pojawiły się już informacje o tym, jak DARPA wraz z Honeywell pragną podbić kosmos. Tym razem mamy dla was ciekawostkę o tym, jak to nowe badania nad komponentami ceramicznymi przybliża nas do lotów hipersonicznych, które są prawie tak kosmiczne, jak sam kosmos.

Drukowanie z wykorzystaniem metalu rozwija się dzięki współpracy DARPA, Sigma Labs oraz Honeywell Aerospace
data dodania: 2016-12-28

Sigma Labs ogłosiło właśnie nowy kontrakt, który podpisany został z Honywell Aerospace. Projekt zakłada zacieśnienie współpracy z Defense Advanced Research Project Agency (DARPA) w ramach programu Open Manufacturing (OM). W ramach kontraktu, Sigma Labs ma kontynuować prace nad technologią PrintRite3D®.

Wolfprint 3D na drodze do stworzenia zaawansowanego skanera 3D
data dodania: 2016-12-28

"Wprowadzenie ludzkości w wirtualną rzeczywistość" - to dewiza estońskiej firmy Wolfprint 3D. Firma istnieje na rynku od dwóch lat i właśnie ogłosiła, że z powodzeniem zebrała pół miliona dolarów od darczyńców poprzez platformę croundfundingową Seedinvest.

Przyszłość w trójwymiarowych kolorach
data dodania: 2016-10-18

Microsoft Paint jest programem doskonale znanym wszystkim użytkownikom systemu Windows. Niezmieniany od lat, pozostaje dla wielu symbolem pierwszych kroków w świecie grafiki komputerowej. Jednak już niebawem Paint może też trafić do bardziej zaangażowanych grafików i modelarzy - jego zaktualizowana wersja obsługiwać będzie rysunki trójwymiarowe.

Wydrukuj swój świat.

MENU

Wiadomości branżowe
Wiadomości edukacyjne
Katalog branżowy

Forum
Sklep
Kontakt

KONTAKT

mm3d.pl
ul.Fabryczna 20A
31-553 Krakow

tel. (12) 410 02 87
fax. (12) 376 74 30
mail: info@mm3d.pl

WSPÓŁPRACA


Copyrights 2016: MM3D.PL